alt text

Kariéra

Volné pozice kde se u nás vidíš?

Poznej více Refresher a vedení

Vlastnosti, které hledáme v našich kolezích

Naše očekávání

Naše práce je dobře odvedena, pokud naši klienti a kolegové jsou spokojeni s výsledkem.

Jen tak dokážeme fungovat a prosperovat. Finanční stránka spolupráce není naší hlavní motivací a není nejdůležitější rozhodovací faktor. Podobný přístup očekáváme i od druhé strany, se kterou jednáme. Svým klientům, zaměstnancům, kolegům, nadřízeným a podřízeným nemáme problém říci, co se nám nezamlouvá - bez poukazování na slabé stránky se nedokážeme zlepšovat. Máme rádi upřímnou zpětnou vazbu.

Kreativita

Naše nápady jsou základem našeho úspěchu. Rádi pracujeme s lidmi a firmami, které se nebojí rozumně experimentovat a procházet se na hranici své komfortní zóny.

Pracovitost

Pracujeme na tom, co nás baví. Máme flexibilní pracovní dobu, ale naše práce je součástí našeho života. Často dobrovolně pracujeme, i když se to od nás neočekává.

Proaktivita

Nečekáme na požadavek nebo externí impuls. Stále pracujeme na tom, abychom byli lepší v tom, co děláme. Nebojíme se převzít zodpovědnost a být iniciativní..

Spolehlivost

Pokud se jednou na něčem dohodneme, uděláme vše pro to, abychom náš slib dodrželi v dohodnutém čase, kvantitě a kvalitě. Umíš ohodnotit své možnosti a kapacity.

Naše firemní hodnoty

slušnost

Uvědomujeme, že slušnými se lidé nerodí, ale stávají. Proto bychom chtěli i my svojí činností přispět ke slušnosti ve společnosti.

pravda

Pokud je něco možné označit za primární hodnotu, ale i cíl novinářské a redakční práce, je jí pravda. Ta stojí na začátku i na konci a tvoří esenciální součást naší práce.

tolerance a nenásilí

Věříme, že lidé různých národností, etnik, pohlaví, ale i lidé s různou sexuální orientací a trans lidé jsou si rovni. Naší snahou je směřovat ke slušnější a tolerantnější budoucnosti.

podpora lokálních umělců, podnikatelů a projektů

Od našeho vzniku podporujeme lokální talenty. Ať jsou to podnikatelské sny, hudební talenty nebo jiné projekty, které potřebují podporu.

udržitelnost a ekologie

Snažíme se představovat způsoby, jak žít udržitelnější život a zodpovědně přistupovat k ochraně životního prostředí, abychom umožnili zdravý život i pro budoucí generace.